Přeskočit navigaci

O společnosti

E- resources, s.r.o. (založena v roce 1999) je konzervativní poradenskou společností  zaměřenou především na oblast úspor energií, dotační politiky, územního plánování, rozvoje infrastruktury měst a regionů.

Poskytujeme služby pro subjekty veřejného i soukromého sektoru. Mezi klienty našeho týmu patří města a městské části, kraje, obce, univerzity, organizační složky státu. V soukromém sektoru jsou našimi klienty velké nadnárodní společnosti, ale i menší a střední podnikatelské subjekty. E-resources, s.r.o. používá unikátní systém SDE (SYSTEM DEFINE ELEMENTS), který umožňuje modelovat proces snižování energetické náročnosti dle konkrétních potřeb jednotlivých klientů.  

Naším hlavním cílem je zajistit zákazníkovi technicky a ekonomicky nejvýhodnější řešení s ohledem na životní prostředí. V projektech klademe důraz na nízké náklady provozovatelů a celkovou udržitelnost, efektivnost aplikací, technologií, budov, apod. Tým energetických expertů E-resources, s.r.o. se podílel na mnoha úspěšných realizacích dotačních projektů a podnikatelských záměrů. Úspory, dosažené klienty díky našemu týmu se počítají ve stovkách mil. Kč a v technických jednotkách je lze vyjádřit v TJ.

Bude nám potěšením s Vámi dlouhodobě spolupracovat.